soulers has logged 15 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Room

The Room

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Edit this entry  
11
La Jetée

La Jetée

1962
×
Edit this entry  
10
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Brazil

Brazil

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

2013
×
Read the review Edit this entry  
05
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★½
Edit this entry  
03
House

House

1977
×
★★★½
Edit this entry  
01
Stalker

Stalker

1979
×
Read the review Edit this entry