• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The Paley Center Salutes Parks and Recreation

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★½

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Yesterday

    ★½

  • See You Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Dirt

    ★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • mid90s

    ★★★

  • Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Tag

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Justice League

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baywatch

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • The Foreigner

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★