Vanina has logged 14 entries for films during November 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A United Kingdom

A United Kingdom

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Gimme Danger

Gimme Danger

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gilmore Girls: A Year in the Life

Gilmore Girls: A Year in the Life

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Stella

Stella

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Young Victoria

The Young Victoria

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
4th Man Out

4th Man Out

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Story of Adele H.

The Story of Adele H.

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
On This Island

On This Island

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hello, My Name Is Doris

Hello, My Name Is Doris

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Already Tomorrow in Hong Kong

Already Tomorrow in Hong Kong

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Permissive

Permissive

1970
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Private Road

Private Road

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Trap for Cinderella

Trap for Cinderella

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Broken Vows

Broken Vows

2016
×
Read the review Edit this entry