• Godzilla vs. Kong

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • The Protomen - Live in Nashville

  • Coming Out

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Sol Levante

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Sonic Rebuilt

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Holidaze

    ★★★½

  • Cats

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Helluva Boss

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★★½

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★½

  • VFW

    ★★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • To Your Last Death

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★★

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Howl from Beyond the Fog

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Satanic Panic

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Promare

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Missing Link

    ★★★

  • I'm Just F*cking with You

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½