Diego has logged 20 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Orlando

Orlando

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Stay Alive

Stay Alive

2006
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Millennium Actress

Millennium Actress

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil: Infinite Darkness

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
1408

1408

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Chef

Chef

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Once Upon a Time in America

Once Upon a Time in America

1984
×
Read the review Edit this entry  
10
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
Read the review Edit this entry  
03
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Santa Sangre

Santa Sangre

1989
×
Read the review Edit this entry  
22
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
Read the review Edit this entry  
17
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry