Spider_Bytez has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Insidious: Chapter 3

Insidious: Chapter 3

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Possessed

The Possessed

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Eternals

Eternals

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Insidious

Insidious

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Nowhere Boys: The Book of Shadows

Nowhere Boys: The Book of Shadows

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry