Sort by

SpiderRider has logged 11 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Kill List

Kill List

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Straight Outta Compton

Straight Outta Compton

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry