• WandaVision

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Sextuplets

    ★★

  • 7500

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Hellboy

    ★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

  • The Princess Switch

    ★★

  • mid90s

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Happytime Murders

    ★★½

  • Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool

  • Alpha

    ★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Jigsaw

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Cult of Chucky

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Naked

    ★½

  • In a Heartbeat

  • Wonder Woman

    ★★★

  • My Friend Dahmer

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Logan

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★½

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Split

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • King Cobra

    ★★½

  • Captain America: Civil War

  • Fifty Shades of Black

    ½

  • The Boy

    ★★★

  • Krampus

    ★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★

  • Ant-Man

  • Minions

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★

  • Penguins of Madagascar

    ★★★

  • The Book of Life

    ★★½

  • The Maze Runner

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • Animal

    ½

  • 22 Jump Street

    ★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★

  • A Haunted House 2

    ★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

  • The Babadook

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Carrie

  • Curse of Chucky

    ★★★