StabeDarko has logged 14 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Morituris: Legions of the Dead

Morituris: Legions of the Dead

2011
×
Read the review Edit this entry  
30
Schramm

Schramm

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
They Live

They Live

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Terminator

The Terminator

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
I Stand Alone

I Stand Alone

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Carne

Carne

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raw

Raw

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Day of the Dead

Day of the Dead

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry