• The Wicked City

    ★★★★½

  • Fruits of Passion

    ★★★★½

  • Pastoral: To Die in the Country

    ★★★★★

  • Grass Labyrinth

    ★★★★½

  • Private Collections

    ★★½

  • Video Letter

    ★★★★

  • Smallpox Tale

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Catalog of Memory

    ★★½

  • Emperor Tomato Ketchup

    ★★★½

  • The War of Jan-Ken-Pon

    ★★★½

  • The Woman with Two Heads

    ★★★½

  • Boxer

    ★★★½

  • The Reading Machine

    ★★★★

  • Dead End Run

    ★★★½