• WandaVision

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Mulan

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Descendants 3

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Cars 3

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Ice Age: Collision Course

    ★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Minions

    ★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • The Age of Adaline

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★½

  • BoJack Horseman Christmas Special

    ★★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • Planes

    ★★

  • Monsters University

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • Brave

    ★★½

  • Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • Good Luck Charlie, It's Christmas!

    ★★★★

  • Spy Kids: All the Time in the World

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Mr. Popper's Penguins

    ★★

  • Cars 2

    ★★½

  • Thor

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★★½

  • Megamind

    ★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★½

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

    ★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★½

  • Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

    ★★★½

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Monsters vs Aliens

    ★★★