RSS feed for not megan fox
  • Untitled Mad Max Project

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Wonder Woman 1984

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

  • Capone

  • The Half of It

  • Unorthodox

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

  • The Invisible Man

  • Onward

  • Emma.

    ★★★★½

  • Minari

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Zola

  • Crip Camp: A Disability Revolution

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

  • Frozen II

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

  • The Goldfinch

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Just Mercy

  • Hustlers

  • The Two Popes

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • Ad Astra

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

  • Red Shoes and the Seven Dwarfs

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Lighthouse

  • Beanpole

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Bacurau

  • Promare

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★★½

  • Booksmart

  • The Peanut Butter Falcon

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Clemency

  • Velvet Buzzsaw

  • The Last Black Man in San Francisco

  • The Farewell

  • Fyre

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Dumplin'

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Robin Hood