• Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Clouds

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • The Half of It

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • Spenser Confidential

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • His House

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Klaus

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Eli

    ★★

  • Impetigore

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Goldfinch

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

  • Yesterday

    ★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Missing Link

    ★★★

  • Pet Sematary

  • Good Boys

    ★★★