• Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Decline

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Game Night

    ★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Radiohead: In Rainbows – From the Basement

    ★★★★★

  • Nirvana the Band the Show

    ★★★★½

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • The Matrix

    ★½