• Loki

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Ride It Out

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • The Carnival Is Over

  • Uncanny Valley

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Unicorn Store

    ★★★★

  • Carol Support Group

    ★★★½

  • Descendants 2

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • The Discovery

    ★★★½

  • Enough!

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Blue Jay

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Manifesto

    ★★★½

  • Truth

    ★★★½

  • Descendants

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Minions

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★

  • Carol

    ★★★★★

  • The Little Gangster

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★

  • Into the Woods

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Witches Don't Exist

    ½

  • Maleficent

    ★★★★

  • Muppets Most Wanted

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★

  • Frozen

    ★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Gravity

    ★★★★

  • The Heat

    ★★★★

  • Regret!

    ★★★½

  • Despicable Me 2

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • Oz the Great and Powerful

    ★★½

  • So Undercover

    ★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★

  • Journey to the Christmas Star

  • Mister Twister: Class of Fun

    ★★★