• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Girl in the Basement

    ★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • RuPaul’s Drag Race: Corona Can’t Keep a Good Queen Down

    ★★★

  • Chaos Walking

  • Flora & Ulysses

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • What Would Sophia Loren Do?

    ★★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Locked Down

    ★½

  • Just Ask Him

    ★★

  • Burrow

    ★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Rhys Nicholson: Live at the Athenaeum

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • The Christmas Setup

    ★★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★½

  • Let Them All Talk

    ★★★★½

  • Godmothered

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • The Prom

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • Two Distant Strangers

    ½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hunger Ward

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Operation Christmas Drop

  • Smiley Face Killers

    ½

  • Canvas

    ★★★★

  • Come Play

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ½

  • Chelsea Handler: Evolution

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Blithe Spirit

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★