• The Beast

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Mank

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Witches

    ★★½

  • Fatman

    ★★½

  • Seized

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Red Screening

    ★★

  • Freaks – You're One of Us

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Rising Phoenix

    ★★★★

  • Unearth

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Sleepover

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Project Power

    ★★½

  • Faking Bullshit

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ★½

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • Becky

    ★★★½

  • Debt Collectors

    ★★½

  • Berlin, Berlin

    ★★

  • Arkansas

    ★★

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Rising High

    ★★½

  • The Secret: Dare to Dream

    ½

  • Love Wedding Repeat

    ★★½

  • Coffee & Kareem

  • The Occupant

    ★★★★

  • Misbehaviour

    ★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Stargirl

    ★★

  • Mulan

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Way Back

    ★★½

  • The Kangaroo Chronicles

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Spuren - Die Opfer des NSU

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★

  • Die Hochzeit

    ½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • My Spy

    ★★½

  • When Hitler Stole Pink Rabbit

    ★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Yummy

    ★½

  • Der König von Köln

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★½

  • Spies in Disguise

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★★★