• Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Wristcutters: A Love Story

    ★★★

  • The Adventures of Baron Munchausen

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Christmas Crossfire

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • The Apartment

    ★★★★½

  • Jacob's Ladder

    ★★★★

  • The Beast

    ★★½

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★½