• Reminiscence

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Ape vs. Monster

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Karnan

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Happily

    ★★½

  • Sound of Violence

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • kid 90

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Together Together

    ★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★½

  • In the Earth

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★★

  • Master

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • To Decadence with Love, Thanks for Everything!

    ★★★★

  • Nobody May Come

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Kandisha

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Druids Druids Everywhere

    ★★★

  • French Exit

    ★★★★½

  • A Perfect Enemy

    ★★½

  • Run

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Black Box

    ★★★½

  • The Man In The Hat

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • Another Round

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

    ★★★

  • The Human Voice

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Slaxx

    ★★½

  • Lucky

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★