• The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Fred Claus

    ★★½

  • A Christmas Story

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Invisible Child

    ★★★

  • Not Fade Away

    ★★★★

  • Tom Petty, Somewhere You Feel Free

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Crow

    ★★★★★

  • Going to the Mat

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dont Look Back

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½