Syaoran has logged 12 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★½
Edit this entry  
17
Gone Baby Gone

Gone Baby Gone

2007
×
★★★½
Edit this entry  
14
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Years and Years

Years and Years

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★½
Edit this entry  
05
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Unbelievable

Unbelievable

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
The Outsider

The Outsider

2020
×
★★★
Read prior review Edit this entry