• Frozen II

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • A United Kingdom

    ★★★★

  • Cabaret

    ★★★★½

  • Fast Times at Ridgemont High

    ★★★★

  • I Am Not a Witch

    ★★★★★

  • The Love Witch

    ★★★★

  • Les Girls

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Belle de Jour

    ★★★★

  • The Lizzie McGuire Movie

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Black Girl

    ★★★★★