syd has logged 19 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
Read the review Edit this entry  
24
Adventureland

Adventureland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Pee-wee's Big Adventure

Pee-wee's Big Adventure

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Band's Visit

The Band's Visit

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Berlin Wall

The Berlin Wall

2009
×
★★★½
Edit this entry  
04
Frenemies

Frenemies

2012
×
Read the review Edit this entry  
04
Don't Hug Me I'm Scared 6

Don't Hug Me I'm Scared 6

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Don't Hug Me I'm Scared 5

Don't Hug Me I'm Scared 5

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Don't Hug Me I'm Scared 4

Don't Hug Me I'm Scared 4

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Don't Hug Me I'm Scared 3

Don't Hug Me I'm Scared 3

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Don't Hug Me I'm Scared 2

Don't Hug Me I'm Scared 2

2014
×
★★★½
Edit this entry  
04
Don't Hug Me I'm Scared

Don't Hug Me I'm Scared

2011
×
★★★½
Edit this entry  
03
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry