Sort by

My God's kitten has logged 38 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Homewrecker

Homewrecker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Deliver Us from Evil

Deliver Us from Evil

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Blood of Ghastly Horror

Blood of Ghastly Horror

1967
×
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hatchet for the Honeymoon

Hatchet for the Honeymoon

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
False Positive

False Positive

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Come True

Come True

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
What the Waters Left Behind

What the Waters Left Behind

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Eyes of a Stranger

Eyes of a Stranger

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Black Heat

Black Heat

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Superdeep

The Superdeep

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Russian Raid

Russian Raid

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Star Time

Star Time

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Bloody Moon

Bloody Moon

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Firewalker

Firewalker

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Madeinusa

Madeinusa

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Apprentice to Murder

Apprentice to Murder

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Plaguers

Plaguers

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Benny Loves You

Benny Loves You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Judgment Night

Judgment Night

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Sender

The Sender

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dynamite Brothers

Dynamite Brothers

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Murder-Rock: Dancing Death

Murder-Rock: Dancing Death

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
36th Precinct

36th Precinct

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Don't Tell a Soul

Don't Tell a Soul

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Killerman

Killerman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blood of Dracula's Castle

Blood of Dracula's Castle

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Believers

The Believers

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Boy & the World

Boy & the World

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Runaway Nightmare

Runaway Nightmare

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Body Snatchers

Body Snatchers

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Warning: Do Not Play

Warning: Do Not Play

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry