• House of Gucci

    ★★★

  • Passing

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Thing

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Titanic

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Lamb

    ★½

  • House of Wax

    ★★★★