• The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Behind Her Eyes

    ★★★½

  • Orphan

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Salò, or the 120 Days of Sodom

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Megan Is Missing

    ★★★½

  • Them

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Martyrs

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Dogtooth

    ★★★★★