• The French Dispatch

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Strange Days

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • Battledream Chronicle

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • One Hundred and One Dalmatians

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Big Trouble in Little China

    ★★★

  • Underdogs

    ★★½

  • Raggedy Ann & Andy: A Musical Adventure

    ★★★½

  • White Snake

    ★★★½

  • Lily C.A.T.

    ★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Voices

    ★★