trisha has logged 25 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Physician

The Physician

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Booksmart

Booksmart

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
12
We Bare Bears: The Movie

We Bare Bears: The Movie

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
Read the review Edit this entry  
07
It

It

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Valentine's Day

Valentine's Day

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
23
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★½
Edit this entry  
12
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry