st. 10 has logged 24 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Logan

Logan

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Impossible

The Impossible

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mala Noche

Mala Noche

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Juno

Juno

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Babel

Babel

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Wailing

The Wailing

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
X-Men

X-Men

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Logan

Logan

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Hoodwinked!

Hoodwinked!

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★½
Edit this entry  
05
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
Read the review Edit this entry  
02
Bad Lieutenant

Bad Lieutenant

1992
×
Edit this entry  
01
Safe

Safe

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry