• Mad Max

    ★½

  • Durango Is Coming, Pay or Die

    ★★

  • Man of the Cursed Valley

  • Best of the Best

  • Warcraft

  • A Clockwork Orange

    ½

  • All Nudity Shall Be Punished

  • Paul and Michelle

  • Playing with Fire

    ★½

  • The Great Wall

    ½

  • Alexander Nevsky

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Guardians

    ★★

  • Wolf Totem

    ★★★★★

  • Indian Paint

    ★★½