Tepep has logged 12 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Final Cut: Ladies and Gentlemen

Final Cut: Ladies and Gentlemen

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
19
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Year Earth Changed

The Year Earth Changed

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
Chico & Rita

Chico & Rita

2010
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Lady from Shanghai

The Lady from Shanghai

1947
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★★
Edit this entry  
12
About Endlessness

About Endlessness

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
Edit this entry  
07
The Seven Year Itch

The Seven Year Itch

1955
×
★★★
Edit this entry  
05
The Boy with Green Hair

The Boy with Green Hair

1948
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Summit

The Summit

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
Dying Beyond Their Means

Dying Beyond Their Means

2014
×
★★★
Edit this entry