Todd G has logged 13 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
30 Days of Night

30 Days of Night

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Babylon A.D.

Babylon A.D.

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Super Inframan

The Super Inframan

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ophelia

Ophelia

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Day After Tomorrow

The Day After Tomorrow

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Let's Get Harry

Let's Get Harry

1986
×
Read the review Edit this entry