Thanapat has logged 12 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Khun Phaen Begins

Khun Phaen Begins

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★½
Edit this entry  
18
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Edit this entry  
06
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Edit this entry  
10
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★½
Edit this entry  
31
Ahimsa: Stop to Run

Ahimsa: Stop to Run

2005
×
★★½
Edit this entry  
24
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★½
Edit this entry  
23
Ghost Ship

Ghost Ship

2015
×
★★½
Edit this entry