Thanapat has logged 12 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Midway

Midway

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Boy

The Boy

2016
×
★★
Edit this entry  
01
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★
Edit this entry  
16
Operation Red Sea

Operation Red Sea

2018
×
★★
Edit this entry  
22
Winchester

Winchester

2018
×
★★
Edit this entry  
13
Fireball

Fireball

2009
×
★★
Edit this entry  
08
Som Pak Sian

Som Pak Sian

2017
×
★★
Edit this entry  
03
Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

2017
×
★★
Edit this entry