Gabrielle has logged 19 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Charlie's Angels: Full Throttle

Charlie's Angels: Full Throttle

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Internet - The Movie

Internet - The Movie

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sarah Silverman: A Speck of Dust

Sarah Silverman: A Speck of Dust

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Justice League Dark

Justice League Dark

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Elle Fanning's Fan Fantasy

Elle Fanning's Fan Fantasy

2017
×
★★★★½
Edit this entry