• No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Tribhanga

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Enter the Fat Dragon

    ★★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

  • New Robot Makes Soldiers Obsolete

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★★

  • Game of Death Redux

    ★★★★★

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Missing Link

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Polar

    ½

  • Reign of the Supermen

    ★★★★★

  • Doctor Who: Resolution

    ★½

  • Zero

    ★★★★½

  • Spider-Man: Cake Day

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

    ★★★★

  • The Moth

    ★★★½

  • Kung Fu League

    ★½

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★★

  • Venom

    ½

  • Doctor Who: The Woman Who Fell to Earth

    ★★★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • Green Book

  • Shadow

    ★★★★½

  • The Predator

  • First Man

    ★★★★½

  • The Happytime Murders

  • The Last Sharknado: It's About Time

  • Big Brother

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • The Meg

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • The Matrix: EARLY ACCESS

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • TactiCOOL Reloads

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★