Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Fan

Fan

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Enter the Fat Dragon

Enter the Fat Dragon

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Castaway on the Moon

Castaway on the Moon

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
In the Line of Duty 4

In the Line of Duty 4

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Dilwale

Dilwale

2015
×
Read the review Edit this entry  
21
Lego Indiana Jones and the Raiders of the Lost Brick

Lego Indiana Jones and the Raiders of the Lost Brick

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dilwale Dulhania Le Jayenge

Dilwale Dulhania Le Jayenge

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Opium and the Kung Fu Master

Opium and the Kung Fu Master

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Legend

The Legend

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Devil's Own

The Devil's Own

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Big Brother

Big Brother

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Hero

Hero

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Like Stars on Earth

Like Stars on Earth

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Witness

Witness

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Kabhi Khushi Kabhie Gham

Kabhi Khushi Kabhie Gham

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Chalte Chalte

Chalte Chalte

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hero

Hero

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Kung Fu League

Kung Fu League

2018
×
★½
Read the review Edit this entry