• Fake Famous

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • In & of Itself

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Echo Boomers

  • Come Play

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • American Selfie: One Nation Shoots Itself

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★

  • The Call

    ★★

  • Death of Me

    ★★★

  • 2067

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Secrets We Keep

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • I Am Greta

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Pale Door

    ★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Capone

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Mortal

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★