Indolentguy has logged 14 entries for films rated ★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
One Piece Film: Strong World

One Piece Film: Strong World

2009
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Garden of Words

The Garden of Words

2013
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Last: Naruto the Movie

The Last: Naruto the Movie

2014
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★½
Edit this entry  
18
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Killing

The Killing

1956
×
★★★½
Edit this entry  
05
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
Hard Eight

Hard Eight

1996
×
★★★½
Edit this entry