Sort by

Fritz Lewis has logged 15 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Lady from Shanghai

The Lady from Shanghai

1947
×
Edit this entry  
30
Take Me Out

Take Me Out

2019
×
Read the review Edit this entry  
30
The Predator

The Predator

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Open Your Eyes

Open Your Eyes

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Before I Disappear

Before I Disappear

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Rebel Without a Cause

Rebel Without a Cause

1955
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Faucets

Faucets

2018
×
Edit this entry  
15
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
A Brighter Summer Day

A Brighter Summer Day

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hostiles

Hostiles

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Take Me Out

Take Me Out

2019
×
Read the review Edit this entry  
05
Curfew

Curfew

2012
×
Edit this entry