• Wolfgang

  • In The Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Only the Ocean Between Us

  • The Virtuoso

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Every Breath You Take

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Secret Magic Control Agency

    ★½

  • Nobody

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

    ★★½

  • Cherry

    ★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Crisis

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • Silk Road

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★½

  • Bliss

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • At the Ready

  • Captains of Za'atari

    ★★★

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • Users

    ★½

  • Taming the Garden

  • Misha and the Wolves

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★

  • Sabaya

    ★★★½

  • Faya Dayi

    ★★½

  • Ailey

    ★★★

  • Searchers

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Bring Your Own Brigade

    ★★

  • Homeroom

    ★★★½

  • Valerie Taylor: Playing With Sharks

    ★★★★

  • Apollo 11: Quarantine

    ★★★

  • Rebel Hearts

    ★★½

  • Flee

    ★★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • In the Same Breath

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • When We Were Bullies

    ★★

  • Snowy

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★½

  • Another Hayride

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Songbird

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Jiu Jitsu