Aaron has logged 237 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Fittest On Earth (The Story of the 2015 Reebok CrossFit Games)

Fittest On Earth (The Story of the 2015 Reebok CrossFit Games)

2016
×
Edit this entry  
30
The Mummy Returns

The Mummy Returns

2001
×
★★
Edit this entry  
30
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Bad Boys

Bad Boys

2014
×
★★★★
Edit this entry  
29
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★★
Edit this entry  
29
Creep 2

Creep 2

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
It

It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
It

It

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Moonraker

Moonraker

1979
×
★★★
Edit this entry  
08
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★
Edit this entry  
04
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★★
Edit this entry  
02
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Spy Who Loved Me

The Spy Who Loved Me

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Man with the Golden Gun

The Man with the Golden Gun

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

2012
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Survive and Advance

Survive and Advance

2013
×
★★★½
Edit this entry  
24
Iverson

Iverson

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★★
Edit this entry  
17
Diamonds Are Forever

Diamonds Are Forever

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
On Her Majesty's Secret Service

On Her Majesty's Secret Service

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Poseidon

Poseidon

2006
×
★★
Edit this entry  
14
The Last Battle

The Last Battle

1983
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Ain't Them Bodies Saints

Ain't Them Bodies Saints

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Crimson Tide

Crimson Tide

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Last Boy Scout

The Last Boy Scout

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Revenge

Revenge

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lawrence of Arabia

Lawrence of Arabia

1962
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Dumb and Dumber

Dumb and Dumber

1994
×
★★★
Edit this entry  
07
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
You Only Live Twice

You Only Live Twice

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Coherence

Coherence

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Clue

Clue

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Thunderball

Thunderball

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Colossal

Colossal

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Life

Life

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★★★
Edit this entry