• Terminal USA

    ★★★★

  • Mermaid Legend

    ★★★★½

  • For Your Consideration

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Fortress

    ★★★★

  • Hostel: Part II

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Seventh Continent

    ★★★★

  • The Raiders of Atlantis

    ★★★★

  • Dagon

    ★★★★

  • Deep Rising

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • The Village

    ★★★★

  • Candyman

    ★½

  • Evil Dead Trap

    ★★★★

  • Hostel

    ★★★½

  • Communion

    ★★★★