• Te Deseo Lo Mejor

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Silent Night

    ★½

  • A Few Miles South

    ★★½

  • You Are Not My Mother

    ★★★★

  • The Humans

    ★★½

  • Lo invisible

    ★★★

  • Benediction

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Mad Women's Ball

    ★★★★½

  • Montana Story

    ★★★½

  • The Syed Family Xmas Eve Game Night

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Twelve Hours

    ★★

  • To Kill the Beast

    ★★★

  • All My Puny Sorrows

    ★★

  • As in Heaven

    ★★★★

  • The Starling

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Sundown

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Encounter

    ★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Cyrano

    ★★★½

  • Belfast

  • King Richard

  • The Hand of God

  • Malignant

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Twenty Something

  • He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • If I Can’t Have Love, I Want Power

  • The Protégé

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

  • Vivo

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • Neptune Frost

  • Medusa

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★

  • Three Floors

    ★★½

  • Small Body

    ★★★★