• Free Guy

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Luca

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Cruella

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Nomadland

    ½

  • A Quiet Place Part II

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • The Invisible Man

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Gabriel Iglesias: One Show Fits All

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Family Guy

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

    ★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • mother!

    ½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Norm Macdonald: Hitler's Dog, Gossip & Trickery

    ★★★★★

  • Bill Burr: Walk Your Way Out

    ★★★★

  • The Polka King

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Inside Out

  • Ex Machina

    ★★★

  • Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★★

  • Gone Girl

  • Transformers: Age of Extinction

    ★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Django Unchained

    ★★★½

  • The Comedy

    ★★★

  • Bill Burr: You People Are All The Same

    ★★★★

  • Jack and Jill

    ½

  • In Time

    ½

  • Jackass 3.5

    ★★★★★

  • Norm Macdonald: Me Doing Standup

    ★★★★

  • Patrice O'Neal: Elephant in the Room

    ★★★★★

  • Jackass 3D

    ★★★★★

  • Easy A

    ★★

  • Super

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • The 41–Year–Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

    ★★★★★

  • Rubber

    ★★★

  • Hot Tub Time Machine

    ★★★★★

  • Remember Me

    ★★

  • Step Brothers

    ★★★½

  • Radiohead: In Rainbows – From the Basement

    ★★★★

  • Jackass 2.5

    ★★★★★

  • Garfield Gets Real

    ★★★★

  • Superbad

    ★★★★

  • Postal

    ★★★★