• My Best Friend Anne Frank

    ★★★

  • Respect

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Tersanjung: The Movie

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Cherry

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Land

    ★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★½

  • The Forgotten Battle

    ★★½

  • Torbaaz

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Love, Weddings & Other Disasters

  • The Prom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Comeback Trail

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Buiten is het Feest

    ★★½

  • Alone

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Archenemy

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Boys in the Band: Something Personal

    ★★

  • The Boys in the Band

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Supernova

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Ammonite

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★½

  • Antebellum

    ★★½

  • The Big Hit

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Secret Garden

    ★★

  • Ava

  • #Alive

    ★★½

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★

  • Blood and Money

    ★★

  • Hollywood

    ★★★