• Voyage to the Prehistoric Planet

    ★★★★★

  • It Conquered the World

    ★★★★★

  • The Way to Shadow Garden

    ★★★★★

  • Christmas on Earth

    ★★★★★

  • Mario Banana I

    ★★★★★

  • Outer Space

    ★★★★★

  • Sound of a Million Insects, Light of a Thousand Stars

    ★★★★★

  • The Evil Faerie

    ★★★★★

  • F for Fake

    ★★★★★

  • Wavelength

    ★★★★★

  • La Flor

    ★★★★★