• Baby Driver

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Dirty Grandpa

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • The World's End

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★★