• The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★★

  • Bullets Over Broadway

    ★★★½

  • Misbehaviour

    ★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Who Is America?

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Adaptation.

    ★★★★½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★½

  • Little Monsters

    ★★★½