• News of the World

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • Headwaters

    ★★★★

  • On one side of the Atlantic

    ★★½

  • Hunger Ward

    ★★½

  • The Life Ahead

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • Blue Fear

    ★★½

  • Opera

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★½

  • Dalia's World

    ★★★½

  • If You Could Go Back, I Would See Her.

    ★★★½

  • Temporal

    ★★★

  • In Another Eye

    ★★½

  • Gaze Club

    ★★

  • The White Death of the Black Wizard

    ★★★★

  • Rio Submerso

    ★★★

  • Dad Is Gone

    ★★★½

  • Raw Power

    ★★★

  • and a porcelain cat...

    ★★

  • Two War Images

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • The Letter Room

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • To: Gerard

    ★★★

  • Out

    ★★½

  • Earth had issues Loading...

    ★★★

  • Kapaemahu

    ★★★½

  • Saturnism

    ★★★

  • Messages from the Earth

    ★★★½

  • Bittu

    ★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Colette

    ★★★

  • The Present

    ★★★½

  • The Kindergarten Show

    ★★★

  • The Stream X

    ★★★½

  • Do Not Split

    ★★★★

  • Yes-People

    ★★

  • Genius Loci

    ★★★

  • La Mamita

    ★★½

  • Blanes st and Muller

    ★★★½

  • The Snail and the Whale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★

  • A Lynx in the Town

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★

  • You Softly Float and Pass by Me

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Where I Don't Meet You

    ★★★½

  • o28

    ★★★½

  • White Eye

    ★★★★

  • Da Yie

    ★★★½

  • Eclosion

    ★★★

  • Doom: Annihilation

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Transparent, the World Is.

    ★★★

  • Garden City Beautiful

    ★★★½

  • Saria

    ★★★½

  • Harriet

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½